Küsimused ja vastused

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Ma tahan, et te tunneksite end turvaliselt! Läbi kirjade on kajama jäänud samad küsimused, nii et ma panen need vastused ka siia. Kui teil on misiganes mõte või hirm teadmatuse ees, siis pole olemas vale küsimust. Pildistamine ON mõnus perekondlik sündmus ja iga pilt on oma perekonna nägu. Ja ma tahan, et need pildid tuleksid just sellised, millest te unistanud olete!

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Teie küsige ja mina vastan

Me pole kunagi varem pildistamas käinud ja ei tea kuidas poseerida.

Te ei pea sellepärast muretsema. Olles ise käinud korduvalt fotograafi kaamera ees, tean, et see, kuidas ma pildil olen ja välja paistan, seda ei saagi mina teada. Ma ju ei näe seda, mida näeb fotograaf läbi kaamerasilma.
Ma aitan teil tunda end vabalt ja loomulikult! Ei mingeid veidraid poose. Pigem mängulisus, nalja ja naeru ning te hakkate armastama nii pildistamist kui neid pilte.

Me teame, et pilte võiks teha ja laste pärast oleks seda vaja, aga me ei tea kus. Kas teha seda looduses või stuudios?

Mõlemal sessioonil on omad võlud. Ilm on Eestis väga heitlik, samas kui te ei karda tuult, siis on need tuules lendlevad juuksed ja poriloigus paterdavad jalad väga-väga armsad!
Kui te tahate aga "kindla peale pilte", et mitte öelda "klassikalisemaid", siis on stuudio turvalisem valik.

Mida me selga peame panema?

Kõik, mis teeb teid ilusaks! Õnnelikuks! Vabaks!
Ainuke, mida ma ehk soovin, oleks mitte musti riideid. Piisab kui üks kannab musta, aga kui terve pere on mustas, muutub pildi üldtoon ka natuke kurvameelseks.

Ma olen ema ja ei meigi ennast tavaliselt. Kas ma ikka pean meiki tegema?

Ütlen ausalt, et see oleks väga soovitatav. Võin jagada teile paljude suurepäraste meikarite kontakte, kes teevad teie näonaha ühtlaseks ja toovad välja teie säravad silmad.
Seda kõike parimal loomulikul moel.